Kismat Konnection – (2008)

Raj (Shahid Kapoor) fiatal építész, aki a legjobb tanuló volt az iskolában és az egyetemen, ennek ellenére nincs szerencséje a munkájában, hiszen nem talál megfelelő ügyfeleket és projekteket. Amibe csak belekezd, minden rosszra fordul. Ezért Raj elmegy egy cigány jósnőhöz Hassena Bano Jaanhoz (Juhi Chawla), hogy megtudja, mi okozza a balszerencséjét. Haseena szerint szüksége van egy szerencsét hozó talizmánra, ez lehet egy tárgy, vagy személy is, aki meghozza a szerencséjét, és megváltoztatja majd az életét. Ezután Raj találkozik Priyával (Vidya Balan) aki azért harcol, hogy megmentsen egy közösségi házat a lebontástól. A két fiatal első találkozása nem túl sikeres, de Raj hamar rájön, hogy Priya az ő szerencsetalizmánja. Priya többször kisegíti őt a rázós helyzetekből, ezáltal valójában megváltoztatja az életet…

Alternatív magyar cím: Végzetes kapcsolat 

megnézem lentebb

IMDB

  • Rendezte: Aziz Mirza

  • Írta: Sanjay Chhel, Vibha Singh

  • Szereplők: Shahid Kapoor, Vidya Balan, Vishal Malhotra, Om Puri, Himani Shivpuri, Haidar Ali, Shehnaz Anand, Juhi Chawla, Karanvir Bohra, Amit Varma, Dimple Sharma, Hyder Ali, Boman Irani, Shah Rukh Khan, Liliia Sverginsky

2 comments on “Kismat Konnection – (2008)

  1. Szeretem az ilyen típusú filmeket. Teljesen szabványos romkom, ráadásul teljes egészében nyugaton játszódik. Igazság szerint teljesen mellékes, hogy indiai a film, és indiaiak a szereplők. Lehetne ez akár hollywoodi is. Bár az igaz, hogy akkor nem lenne annyira szívet melengető, amikor Juhi Chawla megint cigánylányt játszik. Tökéletesen fekszik neki ez a szerep. Vidya Balan nekem itt annyira nem jött be, úgy tűnik, hogy ő nem az az igazi romkom-színésznő (a Heyy Babyy-ban is felejthető volt). Neki alapvetően az erős, fajsúlyos, leginkább tragikus, vagy drámai szerepek jönnek be. Shahid Kapoor viszont kellemes meglepetés volt. Hagyta a ripacskodást, csak nagyon ritkán vette elő, egyszerűen önmagát adta. Hál istennek nem bonyolították annyira túl a cselekményt, most nem lett volna hangulatom ahhoz, hogy kövessem a hazugsághegyeket (így is volt egy-kettő).
    A legvégére berakni Boman Iranit, na, ez igazán jó húzás volt a filmkészítők részéről! Mikor megláttam, fel sem ismertem, csak a szemöldök-felhúzásáról. A két első osztályú vendégszereplő miatt nagyon-nagyon szerethető a film.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük